O idealnej współpracy pomiędzy Parą Młodą a Restauracją

March 7, 2018

W zasadzie kwestię idealnej współpracy pomiędzy Parą Młodą a Restauracją można zamknąć w jednym wyrazie – komunikacja. Telefony, maile, rozmowy podczas spotkań – to wszystko będzie bazą Waszego udanego przyjęcia weselnego. Przeczytajcie nasz krótki poradnik o współpracy i szykujcie się do swojego Wielkiego Dnia.

 

Zrobiliście research, poświęciliście mnóstwo czasu na odwiedzenie długiej listy lokalizacji i w końcu znaleźliście idealne miejsce na Wasze wesele.

Jesteście zapewne już po pierwszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z Menedżerem, który będzie dla Was organizował ten wymarzony dzień. W przypadku wesela chemia pomiędzy Parą Młodą a osobą zajmującą się przyjęciem z ramienia Restauracji jest niezwykle istotna. To w końcu Wasz najważniejszy dzień w życiu i chcecie, żeby wszystko wyszło idealnie, a współpraca układała się gładko.

 

Pytajcie, a nie zabłądzicie w weselnych meandrach!

Tematów będą dziesiątki – menu, alkohol, dekoracje, usadzenie Gości, atrakcje – mogliście o tym wszystkim przeczytać w naszych wcześniejszych publikacjach, ale nic nie zastąpi rozmowy. Na pierwsze spotkanie postarajcie się przyjechać z jak największą liczbą pytań. Zapewne otrzymaliście ofertę weselną, a w Waszych głowach rodziły się dziesiątki wątpliwości w trakcie czytania. Pytajcie o wszystko! Martwicie się, że zapytacie o coś, co wydaje się banalne? Nie ma takiej możliwości! Wszystko, co ważne dla Was, powinno zostać wyjaśnione przez naszego Menedżera. Organizujemy dziesiątki wesel, ale do każdego podchodzimy jak do pierwszego i najważniejszego. Lubimy dyskutować, opisywać, wyjaśniać i malować słowami kształt Waszego przyjęcia. Każde z zadanych przez Was pytań będzie też dla nas sygnałem, że faktycznie skupiacie się na naszych radach i informacjach udzielanych przez naszego Menedżera, a nie ma nic piękniejszego niż twórcze rozmowy. Jeśli macie swoją wymarzoną wizję wesela, opowiedzcie nam o niej! Chcielibyście, żeby pojawiła się na nim jakaś nietypowa atrakcja albo marzycie o mało popularnym, ale bliskim Waszym sercom sposobie dekoracji Sali? Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie – nie bójcie się z nami rozmawiać. Każde kolejne spotkanie, wymienione maile czy rozmowy telefoniczne będą łatwiejsze, kontakt bliższy, a wizja wesela coraz jaśniejsza.

 

 

TEN Dzień

Czas przygotowań do Waszego przyjęcia za nami i oto nadszedł najważniejszy dzień. Dziś jesteście gwiazdami wieczoru. Zatem wszelkie techniczne kwestie niech spoczną na barkach Waszych świadków. Jeśli uda się nam ich poznać podczas pracy nad organizacją Waszego przyjęcia – świetnie! Jeśli nie – nie ma problemu! Nasi Menedżerowie to niezwykle otwarci i komunikatywni ludzie, którzy w mgnieniu oka „dogadują się” ze wszystkimi. Wasi świadkowie przy ich wsparciu staną teraz na straży całego przyjęcia. Ewentualne zmiany ad hoc, przesunięcia czasowe, biegające po Restauracji dzieci Waszych Gości czy wszelkie inne kwestie, które dziś nie powinny zaprzątać Wam głowy, to teraz sprawa Waszych Świadków i nasza. To oni będą informowali nas o potrzebach Gości, a Waszą rodzinę i przyjaciół o wszelkich atrakcjach i planowanych ważnych momentach, jak pierwszy taniec czy podanie tortu. Pamiętajcie więc, by tych niezwykle ważnych ludzi nam przedstawić i oddać im „władzę” na czas przyjęcia weselnego.

 

 

W czasie jego trwania Wy powinniście spijać śmietankę, bawić się do upadłego i, wirując w tańcu, robić pierwsze, wspólne kroki ku świetlanej i wspaniałej przyszłości!

Zadzwońcie do nas, napiszcie lub odwiedźcie nas przy Foksal 3/5 - – zorganizujemy dla Was niezapomniane wesele!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Akademia Villa Foksal odc. 1 Kuchnia Marcina

March 7, 2018

1/4
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Pinterest - Grey Circle

#VillaFoksal 

Tel: 22 827 87 16, 502 042 588  |  Email: info@villafoksal.pl

ul. Foksal 3/5, 00-366 Warszawa