Trendy weselne

March 6, 2018

Organizujesz wesele, a sen z powiek spędzają Ci kwestie w rodzaju: Czy unikać tortu naked? Czy inspirować się luźnym stylem wesela boho Twojej najlepszej przyjaciółki? Jaki kolor mógłby być motywem przewodnim? Dniami i nocami zastanawiasz się, jakie dobrać kwiaty, czy litery układające się w napis LOVE są jeszcze w modzie czy już passé? Przeczytaj nasz poradnik o trendach weselnych na rok 2018, zainspiruj się… ale nie zapominaj o tym, że najważniejsze jest to, co podpowiadają Wam serca.

 

Romantyczna dusza

 

Delikatność i lekkość na każdym kroku – poczynając od sukni ślubnej, przez dekorację sal, aż po stoły. Przyjęcia weselne w tym roku to aura tajemniczości, lekkości, ulotności. Stawiamy na poetyckie niuanse. Romantyczne akcenty najłatwiej podkreślić przy ślubach plenerowych, które coraz chętniej wybierają Pary Młode organizujące u nas wesela, rezygnując z urzędów. Piękne dekoracje kwiatowe oparte na bladoróżowej, brzoskwiniowej czy lekko malinowej kolorystyce świetnie tworzą romantyczny nastrój. Piękna przestrzeń naszej Oranżerii udekorowana lekkimi aranżacjami kwiatowymi i otulona blaskiem świec znakomicie wpisuje się w weselne trendy w duchu romantyzmu.

 

 

Minimalizm

 

Alternatywą dla lekkiej, romantycznej stylizacji przyjęcia weselnego może być minimalizm. Panny Młode, które cenią sobie dobrze rozumianą prostotę i elegancję szarości wymieszanej z delikatnością bieli, będą zachwycone naszymi wnętrzami, które hołdują zasadzie minimalizmu. Delikatne i naturalne barwy można zaakcentować kwiatami i dekoracjami sali czy stołu. Jak mawiają klasycy, „less is more”. W tym przypadku niech ta zasada znajdzie odbicie w Waszym przyjęciu, jeśli cenicie stonowane barwy i delikatność form.

 

Szalone lata 70-te

 

Kochasz Janis Joplin, dzwony, kwiaty we włosach i chciałabyś cofnąć się w czasie, by przeżyć Woodstock’69? Nic prostszego! W tym roku jednym z wiodących trendów weselnych będzie boho/hippie. Znasz to zapewne z ubiegłych lat, jednak w tym roku ten trend przybiera na sile. Feeria barw, mnogość kwiatowych wzorów, elementy etno i pełen eklektyzm pomogą Ci przenieść się w czasie – zachowując jednak nutę nowoczesności. Wianek z kwiatów zamiast welonu? Dlaczego nie! Pamiętaj, że trend boho pozwala na dużo więcej niż pozostałe. Sesja zdjęciowa w naszym ogrodzie, w lekkiej sukni, na boso i z rozwianymi włosami? Zapraszamy! Bądź boho z Villa Foksal.

 

 

Glam

Elegancja, splendor, teatralny przepych, biżuteryjne dodatki, hafty, złoto. To wszystko powinno się pojawić na Twoim przyjęciu weselnym, jeśli jesteś miłośniczką takiego stylu. W tym roku możesz zaszaleć i zorganizować wesele, które przyćmi wszystkie inne! To kompletne przeciwieństwo dwóch pierwszych trendów. Uwaga, bynajmniej nie myślimy tutaj o zasadzie „zastaw się, a postaw się”. Glam przywodzi nam raczej na myśl elegancję, piękne wnętrza, bogate dekoracje i bukiety kwiatów zapierające dech w piersiach. Kolorem roku według ekspertów Instytutu Pantone jest Ultra Fiolet, symbolizujący oryginalność, pomysłowość i progresywne myślenie. Zestaw go ze złotem i oczaruj swoich gości!

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Akademia Villa Foksal odc. 1 Kuchnia Marcina

March 7, 2018

1/4
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum