VILLA FOKSAL to restauracja działająca od 20 lat na rynku eventowo-cateringowym w Warszawie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: New Business Manager

Jeśli lubisz wyzwania sprzedażowe, interesujesz sie kulinariami oraz organizacją eventów, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś osobą kreatywną, mamy dla Ciebie propozycje dołączenia do naszego zespołu.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Zakres pracy:

• pozyskiwanie potencjalnych klientów (telefony, spotkania, prezentacje)

• budowanie i utrzymywanie relacji z bazą klientów

• organizacją eventów (catering zewnętrzny i restauracja)

• realizowanie założonych celów budżetowych

Wymagania:

•    doświadczenie w sprzedaży usług w branży HoReCa
•    aktywność i otwartość w nawiązywaniu relacji biznesowych

•    kreatywność, samodyscyplina

Oferujemy:
•    atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym

•    pracę w swobodnej atmosferze
•    narzędzia do pracy na stanowisku

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

na adres info@villafoksal.pl

z dopiskiem NEW BUSINESS MANAGER

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.